wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 10 zł, do darmowej brakuje 400 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
Produkt   rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej brakuje 400 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

WYSYŁKA
 
 1. Skompletowanie i wysyłka zamówienia następuje w ciągu 1-3 dni roboczych. Aż 95% przesyłek w obszarze Polski trafia do klientów następnego dnia po przekazaniu kurierowi.
 2. Koszty wysyłki krajowej i zagranicznej:

  10 zł - paczkomat
  15 zł - kurier DHL
  25 zł - kurier DHL (pobranie)

  zamówienia detaliczne powyżej 400 zł są objęte darmową wysyłką, bez względu na ilość zamówionych produktów oraz wybraną formę płatności.
 3. Realizujemy także przesyłki międzynarodowe na terenie całej Europy. Zryczałtowany koszt wysyłki zagranicznej wynosi  90 zł / €22 (waga przesyłki do 3kg). W przypadku wagi powyżej 3kg wycena jest kalkulowana indywidualnie z opcją rezygnacji bez ponoszenia żadnych kosztów ze strony Klienta. Realizacja zamówienia zagranicznego następuje po wpływie środków na konto sprzedawcy.
 4. Podając nr przesyłki na stronie DHL lub paczkomatów można sprawdzić status zamówienia.
 5. W przypadku wysyłki do miejsca docelowego leżącego poza granicami Państw Członkowskich Unii Europejskiej, należna cena zakupionych towarów może ulec zwiększeniu o wartość należnych opłat celnych.
    
PŁATNOŚĆ
 
 1. Klient może wybrać jeden z poniższych sposobów realizacji płatności:
 • pobranie (zapłata przy odbiorze)
 • PayU (szybkie przelewy)
 • karta / Google Pay / Apple Pay
 • BLIK
 • PayPal
 • e-Raty
 • przelew na konto w PLN: Multibank 39 1140 2017 0000 4102 1299 7900  ;  P.P.H.U "VIMARCO" Mariusz Dytko, ul. Sobieskiego 10/30, 44-194 Knurów
 • przelew na konto w EURO: IBAN:  PL 90 1140 2017 0000 4312 0133 7062  ;  SWIFT: BREXPLPWMUL  ;  P.P.H.U "VIMARCO" Mariusz Dytko, ul. Sobieskiego 10/30, 44-194 Knurów
   
PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY
 
 1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia,
  w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
 2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia
  (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną na adres sklep@vimarco.pl). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe (pobierz wzór).
 3. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
 4. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
 5. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi
  wcześniej.
 6. Proszę odesłać rzecz niezwłocznie na adres: P.P.H.U "VIMARCO" Mariusz Dytko, ul. Sobieskiego 10/30, 44-194 Knurów a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
 7. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
 8. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 9. Prosimy także o przesłanie wraz z towarem dowodu zakupu (faktura lub paragon), co usprawni procedurę zwrotu.